Bekçi Tur Sistemi - Bekçi Tur Saati - Bekçi Tur Devriye Sistemi

Bekçi Tur Kontrol Sistemi; güvenlik personelinizin gün içerisindeki görevlerini yerine getirip getirmediğini kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.

Siz değerli müşterilerimiz için Bekçi Tur Devriye Sistemi sunuyoruz:

Bekçi tur sistemi bilgisayar bağlantısı ile çalışarak güvenlik gerekli olduğu bölgelerde gezici olarak gerçekleştirilen kontrollere ait takip yapılmasını sağlayan sistemdir. Belirli aralıklar ile kontrolün sağlandığından emin olmak için görevlilerin hareketi takip edilmekte ve güvenlik sağlanmaktadır. Görevliler kendilerinde bulunan tom’u kaleme okutması ile birlikte göreve başladığını sisteme iletmektedir. Böylece hangi görevlinin tur attığı, nerelerde dolaştığı gibi verilere kolay eskilde ulaşılarak, bilgiler muhafaza edilmektedir.

Bekçi Tur Sistemlerinin Sağlamış Olduğu Raporlar

Bekçi tur sistemi güvenlik önlemlerinin alınması ve düzenli olarak kontrol edilmesi kapsamında raporlar sunmaktadır. Görev süresinde belirlenen alanlardaki kontrol noktalarına gerekli olan kalem okutması sonucu noktalar belirlenmektedir. Bilgisayara bağlantısı yapılan kalem içerisinde depolanan ve periyodik aralıklar ile alınabilecek raporlar şu şekildedir;

  • Görevliler belirlenen kontrol noktalarını hangi tarih ve saat aralığında kontrol ettiği,
  • Görevlilerin boş geçen yani tur atmadan geçen zamanı,
  • Bölge içerisindeki kontrol noktaları hangi görevliler tarafından kontrol edildiği,
  • Görevlilerin yapmış oldukları kontrollere ait ihlalleri,
  • Kontrol noktalarının hangi sıklıkla kontrol edildiği, hangi süre boş kaldığı ile ilgili raporlardır.

Bekçi tur sistemi içerisinde yer alan yazılımın düzenlediği program sayesinde bu raporlar günlük olarak ya da istenen periyodik aralıkla çıkarılmaktadır. Bu sistem daha verimli çalışılması, güvenliğin tam olarak kontrol altında olmasını sağlamaktadır.

Bekçi Tur Sistemi Genel Özellikleri

Bekçi tur sistemi kullanımında alınacak faydanın en yüksek seviyede olması için özelliklerin genel kullanıma uygun olması gerekmektedir. Bu kapsamda tur sisteminde olması gereken özellikler şunlardır;

  • Zor şartlarda veya dikkatsiz kullanıma bağlı olarak darbelere dayanıklı olmalıdır.
  • Tek sefer şarj edilmesi sonunda uzun süre dayanıklı pilin bulunması gerekir.
  • Yağmur ve kar gibi hava koşullarında sorunsuz çalışmalı, su geçirmez özelliği bulunmalıdır.
  • Aynı anda yüzlerce görevlinin tanımlanması yapılmalıdır.
  • Gerektiği zamanlarda artan kontrol noktalarının tanımlanması için yüksek kapasite hafızaya sahip olması gerekmektedir.

Bu özellikleri sayesinde sistemden alınan fayda artmakta ayrıca kullanım ömrü artarak onarım ve yenileme gibi ekstra maliyetlerin önüne geçilmektedir. Bekçi tur sistemi konusunda alanında lider olan firmamız, sorunsuz şekilde kullanacağınız sistemleri sizlerle buluşturmaktadır. Teknik bakımda aradığınız her tür özelliği içinde muhafaza eden sistemlerimiz ile güvenlik işi daha kolay olacaktır. Ürünlerimiz ile ilgili olan görsellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, merak ettiğiniz tüm konular hakkında alanında uzman teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. En iyisini sunmak konusunda kalite ilkesini birincil hedef olarak belirleyen firmamız, sunmuş olduğu her üründeki en küçük parçaya bile garantisini vermektedir. Liderliğin vermiş olduğu sorunluluk çerçevesinde her geçen gün kendimizi ve teknolojimizi geliştirmekteyiz. Firmamızdan güvenlik hizmeti alan müşterilerimiz tarafından hakkımızda verilmiş olan referanslara göz atabilirsiniz. Yeni sistemiz ile daha büyük bir alanı her anlamda daha kolay ve etkili şekilde kontrol altında tutacaksınız.

#BiziArayın