Dahua Kablosuz Alarm Sistemleri

Dahua Kablosuz Alarm Sistemleri

"Dahua Kablosuz Alarm Sistemleri ile Ev ve İşyerinizde Güvenilir Çözümler"

Tüm alarm sistem ekipmanlarının kablosuz olması kolay kurulum ve kullanım kolayığı sağlar. Dahua Kablosuz Alarm Sistemi içerisinde Pır Hareket Dedektörleri, Kapı Pencere Manyetik Dedektörler, Duman Dedektörleri, Su Baskın ve Şok dedektörleri gibi algılama ekipmanları bulunur. Güvenli kablosuz teknoloji kullanır ve her dedektör ile bağlantısı sürekli kontrol edilir. Tüm sistem Cloud ortamdan yönetildiği için nerede olursanız olun alarm sisteminizi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Dahua Kablosuz Alarm Seti

ART-ARC3000H-03-W2

Kutu Dahua Alarm Set

Wi-Fi Alarm Seti

1 adet Wifi Alarm Paneli

1 adet Hareket Dedektörü

1 adet Standart Manyetik Kontak

1 adet Kumanda

150 Bölgeli Alarm Sistemi

150 kablosuz çevre birimini desteklerİ Çift SIM ve Tek Bekleme, otomatik geçiş. Otomatik ağ yenileme Wi-Fi, 4G, 3G ,GPRS ve Kablolu ağ bağlantısı 6 siren, 64 kablosuz anahtarlık ve Kameralı Pır dedektörler


Kullanıcı Dostu Mobil Kullanım ve Kurulum

Kullanıcı dostu mobil yönetim ve QR kod tarama ile hızlı kurulumlara izin verir.

Dahua Alarm Sistemleri

Çok Seçenekli Koruma

HD görüntü aktar ile Olay Doğrulama Gaz, duman ve su baskını dedektörler entegre ortam Sıcaklık izleme ile 24 saat tam zamanlı koruma sağlar Ccctv , İntercom ara bağlantı ile diğer gelişmiş özeliklere sahip olan sistem, modern konutlar ve ticari binalarda çok seçenek ile gercek koruma sağlar.


Çift Sim İle Alarm Center Bağlantısı

Dahua Alarm Wi-Fi, 4G, 3G ,GPRS ile

Neden Dahua Alarm sistemleri

Neden Dahua Kablosuz Alarm Sistemleri?

Çift Koruma Sistemi
WiFi ve GSM ağı desteğine sahiptir.Bu sayede WiFi ağınızda bir kesilme/kopma olsa dahi Auto Switch sistemi sayesinde GSM ağına geçiş yaparak tam bir koruma sağlar.

Sabotaja karşı koruma
Alarm sisteminize bir sabotaj olması durumunda telefonunuza bildirim gelmesinin yanısıra GSM desteği sayesinde çağrı ile uyarılırsınız ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Kurulumu ve Kullanımı Kolay
Bütün sensörleri kolayca bağlayabilirsiniz.Bunun için sensörlerin üzerinde yer alan QR kodu tanıtmanız yeterlidir.Basit arayüz sayesinde alarm sisteminizi rahatlıkla kurabilir/açabilir ve sensörlerin statüsünü takip edebilirsiniz.

Senaryo Yaratma
Uygulama üzerinden uç birim senaryoları yaratabilirsiniz.Örneğin alarm sisteminizi kurduğunuzda bütün ışıkları kapatabilir yada evinize gelmeden klimanızı açabilirsiniz.

Dahua Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Dahua Akıllı alarm sistemi olup güvenlik kamerası, panik alarmı, SOS servisi ve ev otomasyonu çözümlerini bir arada sunan hepsi bir yerde alarm ve otomasyon sistemidir. Wifi üzerinden ve GSM/3G/4G/GPRS dual network kullanarak hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde alarm bilgisini iletir.

Dahua yaşam alanlarınız üzerinde tam kontrol imkanı sağlar. Uzaktan izleme ile başlayan faydalar sisteme dahil edilecek PTZ kamera ile 360 derece görüş imkanı verir. Canlı izleme kapasitesi ve iki yollu sesli görüşme özellikleriyle akıcı bir şekilde konuşma olanağı sağlar.

Tek tuşa basarak mükemmel SOS servisini kullanır, ev alarm sisteminizin otomatik nem ve ısı güncellemelerini yapabilirsiniz ve daha fazlası Dahua alarm sistemleri ile parmaklarınızın ucunda.

#BiziArayın