OGS & HGS Geçiş Sistemleri

OGS & HGS geçiş sistemleri, araçların otomatik geçiş sistemleri ve hızlı geçiş sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Birçok giriş bölgesinde kullanılmaya elverişli olana bu sistemleri akışın hızlı olmasını ve giriş ile çıkışların kontrollü yapılmasını sağlamaktadır. Uzun mesafe okuma ile kapıya gelmeden hazır olan geçiş ile sıkışıklıklar ortadan kalkmaktadır.

OGS & HGS Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?

OGS & HGS geçiş sistemleri kurulduğu yerde basit bir çalışma mekanizması ile işlevini yerine getirmektedir. Kullanımında verim alınacak antenler bariyer ya da kapılara entegre edilir. Entegre edilen antenler panellerin içerisine yerleştirilir ve sunuculara gerekli tanıtımları yapılır. Araçları verilecek sticker ya da okunacak kartlar yerleştirilir ve araç bilgileri sunucuların içerisine dahil edilir. Geçiş sistemine yaklaşan araçlar panel içerisindeki anten sayesinde belli bir mesafe arasında tanınmakta ve bariyer ya da otomatik kapı açılmaktadır.

Geçiş sistemlerinde araçların geçişi esnasında bilgiler depolandığından dolayı araçların giriş ve çıkış saatleri sürekli olarak kontrol altında tutulur. Sunucuya tanımlanmamış araçlar veya sticker ile kartlar anten tarafından algılanmakta kapı açılmamaktadır. Böylece iç kısımlara yabancıların girişi engellenmekte olup OGS & HGS geçiş sistemleri ile güvenli bölge oluşturulmaktadır.

OGS & HGS Geçiş Sistemleri Nasıl Olmalıdır?

Geçiş sistemlerinin kurulduğu yerde istenen hızlı akışı sağlaması, güvenliği oluşturması ve ilave bir işlemi ortadan kaldırması için bazı özellikleri barındırıyor olmalıdır. Bu bağlamda geçiş sistemleri için genel olarak olması gerekenler;

  • Kullanılan her bir malzemenin uluslar arası kalite standartlarına tam olarak uygun olması gerekmektedir.
  • OGS & HGS geçiş sistemleri için hazırlanan yazılımların her an güncellenmeye hazır yazılımlar olması gerekir.
  • Panel ve anten gibi kullanılan malzemelerin son teknoloji kapsamında olmalıdır.
  • Kurulumu yapacak personelin alanında uzman olması gerekmektedir.
  • Kurulumun doğru noktaya ve gerekli olan açı ile yapılması gerekir.

Geçiş sistemlerinin kurulumunda herhangi bir eksik özellik yer alması sistemin doğru çalışmasını engellemektedir. Böylece bariyer ve kapının açılması gecikir ya da kapanması olmaz, bundan dolayı dış etkenlere açık bir hale gelmektedir.

Doğru geçiş sistemini en verimli şekilde kullanmak için yapılması gereken tek şey bizimle irtibata geçmek olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile seçmiş olduğumuz kaliteli ve teknolojik tüm malzemeleri alanında profesyonel personel ile kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Doğru yazılımı doğru şekilde entegre ederek hem kullanımı kolaylaştırıyor hem de kullanım ömrünü uzatıyoruz. OGS & HGS geçiş sistemleri ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorunların cevabını bizlere ulaşarak eksiksiz ve net şekilde alabilirsiniz. Kullandığımız geçiş sistemlerine ait olan malzemelerin teknik özelliklerini kontrol edebilir, dilediğiniz karşılaştırmaya tabii tutabilirsiniz. Her şeyin kontrolünüz altında olmasını istediğinizde hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin referansları ve tamamladığımız geçiş sistemlerinin görsellerine bakabilir, gerekli incelemeyi detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN...

Proper Zaman olarak güvenlik projelerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünürek tasarlarız, en uygun çözümleri üretir ve sunarız, en doğru şekilde uygularız.
Satış sonrası destek garantimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

(0212) 709 36 16

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN REFERANSLAR HEMEN ARAYIN
#BiziArayın