Otopark Geçiş Sistemi

Bariyer Sistemleri, RFID Sistemleri, HGS, Plaka Tanıma Otopark Sistemi

Otopark Geçiş Bariyer Sistemleri, Otopark bariyer sistemleri, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek için kullanılır.

Bunun yanısıra giriş ve çıkışların kontrollü olmasının istendiği yerler için en etkili çözümdür. Bugün neredeyse her otoparkta bariyer sistemi bulunmaktadır.

Güvenliğe ek olarak, araçların akıllı otopark sistemleri sayesinde erişim kontrolünü sağlayan bariyer sistemleri tüm hava şartlarına dayanıklı paslanmaz çelik gövdeden yapılmıştır ve iç ve dış ortam farketmeksizin kullanılabilir.

Bu kollu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız otopark giriş alanına göre değişmekte ve her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır. 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz.

Kollu bariyerleri, siteler, havaalanları, işletmeler, iş merkezleri, meydanlar ve tüm alanlarda otoparkınızı güvenle koruyabilirsiniz.

Kollu bariyerler ayrıca üst düzey güvenlik çözümleri olan parmak izi, yüz taraması veya daha basit güvenlik çözümü olan kartlı geçiş kontrol sistemleri kullanılarak da tetiklenebilir.

Ancak bunların hepsinde bir görevliye ihtiyaç duyulmaktadır. Görevliye ihtiyaç duyulmaksızın çalışması mümkün olan HGS sistemleri ve Plaka Tanıma Sistemleri ile sizlerin hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı ve geçişlerin raporlarını istediğiniz zaman görebilmenizi sağlar.

Kollu bariyerler, güvenlik açısından oldukça gelişmiş olup araç geçiş sırasında bariyer kolu hizasında durduğunda hareket sensörü aracı fark eder ve bariyer kolunun kapanması gerçekleşmez.

Araç geçişi tamamlandığında, bariyer kolu kapanmaya başlar. Bunun yanı sıra yangın, deprem veya felaket gibi alarmlar durumunda kollar çalıştırılmayacak ve serbest geçiş sağlanacaktır.

Otopark Bariyer Sistemlerinde Kullanılabilecek Ürünler;

• Otopark bariyerleri
• OGS ve HGS ile otopark bariyerli geçiş sistemleri
• Bilet alma – vermeli ücretli otopark bariyer sistemleri
• Mantar bariyer sistemleri
• Road blocker bariyer sistemleri
• Yana kayar bahçe kapıları

BİZDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN...

Proper Zaman olarak güvenlik projelerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünürek tasarlarız, en uygun çözümleri üretir ve sunarız, en doğru şekilde uygularız.
Satış sonrası destek garantimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

(0212) 709 36 16

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN REFERANSLAR HEMEN ARAYIN
#BiziArayın