QR Kodlu Personel Takip Sistemi

QR Kodlu PDKS Personel Takip Sistemi

QR kodlu PDKS sistemi personelin giriş çıkışı, mesai süresi, molada geçirdiği zamanı kontrol etmeyi kolaylaştıran sistemdir. Gerek hızlı ve kolay kullanım imkanı gerek ise kalıcı olarak sunduğu çözümler sayesinde bu personel devam ve kontrol sistemi sık olarak tercih edilmektedir. Geçiş kontrollerinin üst düzey güvenlikli olarak yapıldığı alanlar başta olmak üzere istenen her yere kurulumu yapılarak gerekli entegre işlemi ile kullanım imkanı vermektedir.

QR Kodlu PDKS Sistemi İçerisinde Yer Alan Özellikler

QR kodlu PDKS sistemi kullanımında içerisinde barındırdığı temel özellikler verimin artmasına yardımcı olmaktadır. personelden maksimum verim almak, işletmenin optimum kapasite ile çalışmasını sağlamak, çalışanlar arasında eşitlik ve adaleti sağlamak adına sistem önemli etkiye sahiptir. Sistemin beklentileri karşılamak konusunda barındırdığı özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

QR kodlu PDKS sistemi ile personelin her hareketi işletme içerisinde olduğu gibi uzaktan bağlantı ile takip edilmektedir. Böylece işletmede olunmasa bile personel üzerindeki kontrol kesintisiz olarak devam etmektedir.

QR Kodlu PDKS Sistemi İle Doğru Takip

QR kodlu PDKS sistemi hızlı ve kesin sonuçlar vermesi ile ön plana çıkmaktadır. Takip ve kontrolün doğru şekilde yapılması için sistemin doğru şekilde işlemesi gerekmektedir. Bu bağlamda sistem için kullanılan her cihazın son teknolojiye sahip olması gerekmektedir. Gerekli entegrasyon işlemlerinin düzgün yapılması ve sistem içi yazılımın doğru şekilde yapılması gerekir. Aksi halde personel ile takip kayıtları eksik ya da hatalı olmakta, bu da karar verme aşamasında yanlış yönlendirmektedir.

İşletmenizde personelleriniz üzerinde gerekli olan otorite takibini yapmak istediğiniz zaman yapmanız gereken deneyim ve teknolojiyi bir araya getirip hizmet vermekte olan firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. Teknolojik ve kaliteli malzemeler kullanarak kurulumunu yaptığımız QR kodlu PDKS sistemi için hem entegrasyon sürecinde hem de yazılım konusunda profesyonel ekip ile hizmet veriyoruz. İster iş yeri ister evinizde tanımlanan bilgisayar, tablet ya da telefonunuzda personelini takibini pratik şekilde yapabilirisiniz. Kullandığımız her malzeme gibi yaptığımız her bir işleme işçilik garantisi vererek sistem kurulumunun gerçekleştirmekteyiz. Sistem kurulumunu yaptığımız müşterilerimizin referansı ile devam ettiğimiz kurulum işlemlerinde her geçen gün kendimizi ve teknolojimizi geliştirmekteyiz. Bizleri ziyaret ederek kullandığımız ürünler ile ilgili teknik özellikleri inceleyebilir, merak ettiğiniz tüm sorular hakkında teknik destek ekibimizden net ve açıklayıcı cevaplar alabilirisiniz.

QR kodlu sistemlerde herhangi bir montaj veya kablo çekme işlemi yoktur.

Sizin adınıza oluşturduğumuz database’lerinize tanımladığımız QR kodlarınızı firmanızda dilediğiniz gibi konumlandırabiliyorsunuz.

Personellerinizin iOS veya ANDROID akıllı telefonlarına yüklediğimiz aplikasyon sayesinde, personeliniz işe giriş ve çıkış tarihlerinde QR kodu okutarak programımıza kaçta giriş yaptığını size bildirmiş oluyor.

Personellerinizden aldığımız bu datalar sayesinde personelin kaç saat çalıştığını, ne kadar mesai yaptığını bu mesailerin hafta içi mi hafta sonu mu olduğu gibi birçok veriye kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

QR kod okuyucular fiziksel cihazlara göre daha hızlı çalışmaktadır.

QR kod okuyucu KVKK uyumu sayesinde telefon uygulaması üzerinden kart yerine kod okuyarak personel takip yapabilmeniz mümkündür.

Tüm referans çalışmalarımızı görmek için tıklayınız

BİZDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN...

Proper Zaman olarak güvenlik projelerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünürek tasarlarız, en uygun çözümleri üretir ve sunarız, en doğru şekilde uygularız.
Satış sonrası destek garantimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

(0212) 709 36 16

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN REFERANSLAR HEMEN ARAYIN
#BiziArayın