RFID Kart Okuyucu Cihazları

RFID kart okuyucu cihazları, günümüzde yaygın kullanım ağına sahip olan kapı giriş ve çıkışlarında kartalar sayesinde işlem yapan sistem cihazlarıdır. İhtiyaçların tam olarak karşılanması konusunda bu cihazlar, askeri alanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, eğitim ve öğretim kurumlarında, hastanelerde, belediye ve bağlı kuruluşlarında, küçük, orta ve büyük işletmelerde sıkılıkla kullanılmaktadır. Yetki verilen kişilerin kullanmasına imkan sağlayan cihazlar hem takip ve kontrolün yapılmasını hem de güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

RFID Kart Okuyucu Cihazları Modelleri

RFID kart okuyucu cihazları ihtiyaca göre farklılık gösteren modellerden oluşmaktadır. Kişilerin geçişini kolaylaştırdığı, yığılma ve karmaşanın önlendiği, uzaktan kontrolün kolay şekilde yapıldığı kart okuyucu cihaz modelleri şunlardır;

1. Standalone RFID kart okuyucu cihazları: Master kart tanımlanmasının ardında bilgisayar sisteminden bağımsız olarak çalışabilen okuyucu cihazlardır. Güvenlik açığı oluştuğu durumlarda kendi kendini kapatma özelliği bulunarak kaçak geçişleri önlemektedir.
2. Offline RFID kart okuyucu cihazları: Kartlara geçiş zoneleri ve giriş günü ve saati tanımlanmasının yapılmasının ardından çalışan cihazlardır. Kullanım esnasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymamaktadır.
3. Online RFID kart okuyucu cihazları: Geçiş zamanı ve adedinin bilgisayar üzerinde tanımlanması ve direkt olarak kayda alınması için bilgisayar ile birlikte çalışan cihazlardır. Bilgileri hızlı şekilde bilgisayara aktararak kontrol ve takibin hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır.
4. Panelli RFID kart okuyucu cihazları: Bilgilerin kartların üzerine değil kurulan panel içerisine tanımlandığı cihazlardır. Gerekli eşleşme panel içerisindeki veriler ile sağlanarak kontroller gerçekleşmektedir.

RFID kart okuyucu cihazları hangi modelde olursa olsun dış etkenlere karşı dayanıklı, su geçirmez özelliği ile uzun süre dayanıklı ve sorunsuz kullanım imkanı vermektedir.

RFID Kart Okuyucu Cihaz Alımı

RFID kart okuyucu cihazları kullanmak için doğru seçim yapılması gerekmektedir. Bu nedenle kurulan yerin kullanım amacı ve çevre şartları dikkate alınarak seçim yapılır. Cihazlar arasında gerekli kalite standartlarına uygun olan tercih edilerek kurulumu gerçekleştirilmelidir. Böylece kart okuyucu cihazlardan alınacak verim seviyesi artarken, güvenlik açığı oluşmayacaktır.

RFID kart okuyucu cihazı seçimleriniz için firmamız gerek geçmişten gelen deneyimleri gerek ise kullandığı son teknoloji ile beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır. Kaliteli malzeme ve kolay kullanım imkanı cihazlarımızdaki kusursuz yazılımlar ile sürekli olarak güncelleme yapabilir, gerekli raporları veri tabanından kolayca alabilirsiniz. En iyisini en uygun fiyat seçenekleri altında sunan firmamız kendisine hedef olarak belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesi altında RFID kart okuyucu cihazları için her türlü garantiyi sunmaktadır. Kontrolü elinizden bırakmamak için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek olacaktır. Cihazlarımız arasından sizleri memnun edecek teknik özellikteki cihazımızı belirlediğiniz giriş alanına kısa sürede kuruyor, gerekli entegre işlemlerini gerçekleştiriyor, son kontrolleri yaparak sorunsuz şekilde devreye alarak uzun süre kullanımınız için sizlere teslim ediyoruz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN...

Proper Zaman olarak güvenlik projelerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünürek tasarlarız, en uygun çözümleri üretir ve sunarız, en doğru şekilde uygularız.
Satış sonrası destek garantimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

(0212) 709 36 16

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN REFERANSLAR HEMEN ARAYIN
#BiziArayın