Teknik DestekDeğerli Müşterilerimiz,

Yazılımlarımızı Verimli, Daha Kolay ve Kullanışlı Hale Gelmesini Sağlayacak, Sorunlarınıza Daha Hızlı Çözüm Üretecek, Telefon ve Uzaktan Erişim ile 7/24 Ücretsiz Yararlanacağınız, "Yazılım Güncelleme, Telefon ve Uzaktan Erişim Destek Anlaşması" ile Hizmetinizdeyiz. "Sizlere 2 Yıl Cihaz, 1 Yıl Yazılım Garantisi Vermekteyiz". Bu süreç içinde, Telefon ve Uzaktan Erişim ile Yazılım Ürünlerimizi Daha Sağlıklı Kullanabilmenizi Sağlamak, Programımızın Daha Kullanışlılığını ve Verimliğini Attırabilmek için Eğitim Vererek, Sorunlarınıza Hızlı Çözüm Üreterek, Sizlere Ücretsiz Olarak Teknik Destek Verdik. Garanti Süresi Dolmayan Müşterilerimize, Garanti Süresince Bu Teknik Destek Hizmetimizi Ücretsiz Olarak Vermeye Devam Edeceğiz.

Desteklerimiz Uzaktan, Telefon ile, Gerekli Durumlarda Yüz Yüze Verilmektedir.

Garanti Süresi Dolan Müşterilerimiz "Yıllık Bakım Anlaşması" Yaparak Her Defasında Teknik Destek Ücreti Ödemezler ya da yapılacak işleme göre ücreti faturalandırılacak bedeli ödeyerek, tek seferlik Teknik Destek alabilirler. Garanti Süresi Dolan Müşterilerimizin, Teknik Destek hizmetlerimizi kesintisiz ve daha iyi hizmet verebilmek için bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğini ve bizi anlayışınızla karşılayacağını ümit eder, bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için, anlaşmanın bir kopyasının firmanızca onaylanıp en kısa sürede tarafımıza ulaştırılmanı rica ederiz.

Yıllık Bakım ve Destek Anlaşması İçin Bizleri İster Telefon İrtibat Numaramızla Arayarak, İsterseniz de İnternet Sitemizden Talep Formu Oluşturarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Yıllık Bakım Anlaşması İçin
Proper Zaman'ı arayın. 0212 709 36 16
Proper Zaman Yazılım Destek Garantisi
Kurulumundan sonra 1 yıl E-Destek ile ücretsiz olarak destek verilir.
Proper Zaman Terminal Garantisi
Sistem devreye alındıktan sonra 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.
Proper Zaman Yedek Parça
Ürünleri 2 yıl yedek parça garantilidir.
#BiziArayın