Üye Takip Sistemi - Web Tabanlı Üye Takip Sistemi

Spor Salonu, İşyeri, Lokaller ve Dernekler İçin Üye Takip Sistemi

Apartman & Rezidans & Site Aidat Takip Sistemi

Üye takip sistemi, spor salonu, iş yeri, dernek ve sivil toplum kuruluş gibi üye tanıtımı bulunan yerlerde, üyelerin gelişleri, çıkışlar gibi takip kontrolünün daha kolay ve hızlı yapılmasını sağlayan sistemdir. Uzaktan kontrolün yapılmasına imkan veren sistem güvenlik açığını kapatmakta, dışarıdan üye olmayanların girişini engellemektedir. Ayrıca üyeliği sona erenlerin yeni üyelik yapmasını için yönlendirmektedir.

Üye Takip Sisteminin Kullanılması

Üye takip sistemi kurulumun yapılmasının ardında gerekli olan yazılımın yüklenmesi ve entegre işlemin yapılmasının ardından hemen kullanıma başlanır. Güvenlik ve gizliliğin ön plana çıktığı takip sisteminde pratik tanım yapılma özelliği bulunan bir ara yüz bulunmaktadır. Ara yüz panellerini üyeler ile ilgili gerekli olan bilgiler kaydedilmektedir. Bilgiler sağlam ve açık bulunmayan bir güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Her girişte bilgiler aktarılarak giriş ve çıkış saatleri kontrol altında tutulmaktadır.

Üye takip sistemi; kart okuyucu, yüz tanıma veya parmak izi okuma gibi şifre ile giriş yöntemi ile de çalışmaktadır. Akışın daha hızlı olmasını sağlamak için uygun sistemin kurulumundan sonra üye girişlerinde bilgiler arta, parmak izine ya da diğer tanıma yöntemlerine eklenmektedir. Sistemde kullanılan yönteme entegre olarak veri tabanı yedeklemesi bulunduğundan dolayı sorun ile karşılaşılsa bile giriş ve çıkışların devam etmesi, kontrolün yapılması sağlanmaktadır.

Üye Takip Sistemi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üye takip sistemi işleyişe tam uyum sağlaması ve herhangi bir güvenlik zafiyetini ortaya çıkarmaması için her anlamda yeterli olmalıdır. Bu bağlamda iyi bir takip sisteminin kurulması için;

  • Bariyerden turnikelere kadar kullanılacak tüm malzemelerin uluslar arası kalite standartlarına uygun olması gerekmektedir.
  • Takip sisteminin kolay şekilde kullanım imkanın olması gerekmektedir.
  • Son teknoloji cihazlar ile sistemin desteklenmesi gerekmektedir.
  • Sistemde kullanılacak yazılımın sürekli güncellemelere açık, güvenli ve sorunsuz yazılım olması gerekmektedir.
  • Takip sistemini keşiften başlayarak en son kurulup devreye alınmasına kadar geçen süreçte alanında uzman personeller bulunmalıdır.
  • Sistemin gerekli veri tabanına ve yedekleme sistemine sahip olması, sorun halinde üye bilgilerine kısa sürede ulaşma imkanı sunması gereklidir.

Takip sisteminin teknik özelliklerinin yanı sıra tercih sırasında firmanın deneyimi, kullanmış olduğu teknoloji ve almış olduğu referanslarda incelenmeli ve gerek görülen karşılaştırmalar yapılmalıdır.

Üye takip sistemi alanında her zaman ilk sırada yer alan firmamız, alanında profesyonel çalışanları ile son teknoloji kullanarak kurulumu ve entegresini yapmış olduğu sistemin garantisini sunmaktadır. Her zaman en iyisini en uygun fiyatla sunmaya çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesi altında kaliteden ödün vermeden hizmet anlayışı ile sektörde en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Aldığımız olumlu referansların etkisi ile her geçen gün kendimizi ve kullandığımız teknolojiyi geliştirerek çalışmaktayız. Bizleri ziyaret ederek teknik destek ekibimiz ile sorunlarını kısa süre içerisinde kesin çözümlere kavuşturabilirsiniz.

Web Tabanlı Üye Takip Kontrol Sistemi

Proper Zaman olarak geliştirdiğimiz Üye Takip Kontrol Sistemi işletmeler ile yapılan görüşmeler ve alınan istekler doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan Proper Zaman Üye Takip Sistemi olarak adlandırılmıştır

Üye Takip Sistemi Yazılımı Özellikleri

• Üyeler belirlenen tarih aralığında geçiş yapabilir.
• Üyeler yüklenen kontor ile geçiş yapabilir.
• Günlük tek geçiş kısıtlaması yapılabilir.(Başkasının üye kartıyla geçiş yapma ihtimali ortadan kalkmış olur.)
• Anti passback Seçeneği ile Üye İçeri Giriş yapmadan Çıkış, Dışarı Çıkış yapmadan ise tekrar Giriş sağlayamaz.
• Kolay raporlama seçeneklerine sahip yazılım olması sebebiyle kullanımı son derece basittir. Raporlamalar Excel, Word, Pdf gibi rapor formatları ile alınabilmektedir.
• Sistem Online ve Ofline Seçenekleri ile çalışabilmektedir.
• Online takip kısmında üyeler geçiş yaparken daha önceden yüklenmiş özellikleri sayesinde (resim kaç kontor kaldı üyelik bitiş tarihi gibi) anında ekranda görüntülenebilir.
• Üyenin beden ölçüleri programdan girilerek gelişimi kayıt altında tutuluabilir.

Proper Zaman olarak geliştirdiğimiz Üye takip sistemi spor salonlarına kayıtlı olan üyelerin salona Giriş ve Çıkış hareketlerini takip etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Spor salonu üye takip sisteminin sunduğu en önemli kolaylıklardan biriside üyelerin ödeme durumlarının takibidir. Ödeme raporlarını istenilen Gün, Hafta veya Aylık olarak alınabilmektedir.

Gelişen WEB Tabanlı yazılımız ile ödeme yapmayan ya da ödemesi geciken üyelere Sms yolu ile ödeme tarihlerini hatırlatmak mümkün. Bu da ödeme gününü unuttum gibi bahanelerin ortadan kalkmasına sağlar.

#BiziArayın