WC Takip Sistemi & Mola Takip Sistemi

WC Takip Sistemi & Mola Takip Sistemi

WC & mola takip sistemi işletme içerisinde personelin ne kadar çalıştığını, boşa ne kadar zaman harcadığını belirleyen ve kayıt altına alan sistemdir. Süreklilik arz eden işlerin herhangi bir aksamaya yol açmaması, çalışan her bir personelden en yüksek verim alınması ve işletmenin kapasiteyi optimumu düzeyde üretim sağlaması için personelin takip edildiği ve devamlı kontrol altında tutulması için gereklidir.

WC & Mola Takip Sistemi Nasıl Çalışır, Avantajları Nelerdir?

WC & mola takip sistemi üzerinde entegre edilen cihazlara tam olarak uyumlu çalışmaktadır. Bu bağlamda sistem ile çalışabilecek cihazlar şunlardır;

 • Entegresi yapılan parmak izi okuyucular,
 • Gerekli bağlantısı yapılan yüz tanıma cihazları,
 • Bilgilerin eksiksiz şekilde tanımlandığı kart okuyucu cihazlar,
 • Bilgilerin manuel girilmesi gereken şifre ile giriş cihazlarıdır.

Bu cihazlar kurulumla birlikte sistem üzerinden direk olarak takibi sağlamaktadır. Giriş bilgilerinin tanımlanması kısa süre içerisinde yapılarak veri tabanı üzerinde gönderilmektedir. WC & mola takip sistemi kullanılmaya başlaması ile birlikte sağladığı avantajlar ise;

 • Çalışanların lavabolarda olması gerekenden daha fazla zaman geçirmesini önlemektedir.
 • Lavabo kullanma için zaman ve sayı izni verilebilir.
 • Gün içerisinde çalışanın kaç kez lavabo ya da molaya çıktığı kayıt altına alınmaktadır.
 • Geri dönüşün yüksek olarak sağlandığı sistemdir.
 • Çalışma dışı zamanı minimuma indirmekte ve verim seviyesini artırır.
 • Çalışanların mola, lavabo giriş bilgileri farklı formatlarda çıktı olarak alınmaktadır.
 • Entegre edilmesi sonucunda bilgisayar ve tabletlerde uzaktan bağlantı yöntemi ile kontrol sağlanmaktadır.

Çalışan kısıtlaması amacı gütmeyen; ancak çalışanlar arası eşitlik ve adaleti sağlamak isteyen işletmeler sık olarak bu sistemi tercih etmektedir.

WC & Mola Takip Sistemi Kurulum Kalitesi

WC & mola takip sistemi kullanılmasında verim alınması sistemin her aşamasında kullanılacak olan malzeme ve işçilik kalitesi ile mümkündür. Bu bağlamda gerek aksaklık bulunan sistem gerek ise entegre edilen cihazlarda uyumsuzluk yaşanması takibi imkansız hale getirmektedir. Böylece çalışanlar hakkında sağlık veri oluşmadığı için performans ölçme ve eşit davranma konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Takip sistemleri konusunda gerekli deneyime sahip firmamız, alanında profesyonel ekip ile birlikte kaliteden ödün vermeyen anlayış çerçevesinde hizmet vermektedir. İşletme içinde olsanız da işletmeden uzak olsanız da tüm detayları ile birlikte kontrolün tamamen sizde olmasını sağlamaktayız. WC & mola takip sistemi konusunda lider olmamızın yüklemiş olduğu sorumluluk çerçevesinde son teknolojiyi kullanmaktayız. Kurulumunun gerçekleştirdiğimiz sistemde uzman yazılımcılar ile sistemi tamamlıyor, gerekli entegrasyon işlemlerini yerinde getiriyoruz. Sistemi her anlamda kontrol edip kusursuz çalışmasını sağladıktan sonra devreye alarak sizlere teslim ediyoruz. Artık işletmelerinizde personeliniz istediği gibi molaya ve lavaboya çıkamayacak, uzun süre dinlenme vakti geçirmeyecektir. Tüm kontrolün sizde olması ile veri tabanındaki raporlara istediğiniz zaman erişecek, çıktı alarak takibi somut olarak gerçekleştireceksiniz.

WC Takip Sistemi & Mola Takip Sistemi; kişilerin lavaboda ve molalarda fazla zaman harcamasının önüne geçme amaçlı kurulan sistemlerdir.

Kişilere lavaboyu ve molada kullanmak üzere günlük zaman veya günlük hak verilir.

WC Takip Sistemi & Mola Takip Sistemi ile kişilerin gün içinde kaç dakika lavaboda veya molada kaldığı veya kaç kez gittiği takip edilebilir.

WC Takip Sistemi & Mola Takip Sistemi işletmelerde yüksek oranda geri dönüş sağlayan bir sistemdir.

Sistemin amacı insanların yaşantısını kısıtlamak değil, iş verimliliğini artırmak, çalışma dışında geçen zamanı asgariye indirgemektir.

Lavaboların ve molaların kontrol altına alınması istenen bölümlerin girişlerine monte edilen proximity veya mifare (yaklaşım tipi) okuyucular ile turnike veya kapılar denetim altına alınır.

Kişilere tanınan yetkiler (saat , tarih , bölüm,.) dahilinde Giriş/Çıkış kontrolleri elektronik ortamda yapılır.#BiziArayın