Web Tabanlı Access Yazılım

Web Tabanlı Access Yazılım

Web tabanlı Access yazılım işletmelerin personellerini istediği her dakika kontrol altında tutmak, giriş ve çıkış bilgilerine erişmek ve hareketlerini takip etmek için kullanılan takip sistemi yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde personellerin yaptığı mesai süreleri, kullandıkları mola zamanları, işe geliş ve işten ayrılış saatleri detaylı şekilde kayıt altına alınmaktadır. Veri tabanına girilen bilgiler sayesinde ise istenen veri farklı formatlarda rapor olarak alınmaktadır.

Web Tabanlı Access Yazılımların Avantaj Sağlayan Özellikleri

Web tabanlı Access yazılım işletmelere sağladığı kolaylık sayesinde her zaman tercih edilmektedir. Vermiş olduğu doğru ve net bilgiler ile işletme içerisinde eşitlik ve adaletin sağlanmasına yardımcı olan yazılımın kullanılmasında avantaj yaratan özellikleri şunlardır;

 • Aynı anda yüzlerce panel tanımlanıp kullanılırken 4096 adet kart okuyucu birlikte kontrol edilebilmektedir.
 • Bilgisayar bağlanıp online çalışma imkanı olduğu gibi aynı zamanda çevrimdışıda kullanılabilmektedir.
 • Haftanın her günü saat fark etmeden kesintisiz çalışabilme özelliği bulunmaktadır.
 • 16 adet wiegand (WG) kart okuyucular aynı anda bağlanmaktadır.
 • 25 bin kart tanımlanması aynı anda yapılmaktadır.
 • 100 bin log hafızaya sahip olup, olayları uzun süre saklayabilmektedir.
 • Geçişlerde seviye bazlı olarak limit ve yetki tanımlanması yapılabilmektedir.
 • Web tabanlı Access yazılım anti passback kontrollü olarak çalışmaktadır.
 • Gün, ay, yıl ve tarih bazlı olarak tanımlamaları yapılmaktadır.
 • Hem genel olarak hem de grup olarak raporlar kolayca alınmaktadır.
 • Ziyaretçi giriş ve çıkışları kontrollü şekilde yapılarak detaylı takibi yapılmaktadır.
 • Kapasite bilgisine erişim imkanı vererek doluluk oranını gösterir. Dolu olduğu zamanlarda geçiş iznini kaldırmaktadır.
 • Tanımlanan kişi bilgilerini güncelleyerek kaydetme imkanı vermektedir.

Bu özellikleri sayesinde yazılım işletmelerin amacına hizmet ederek beklentilerin karşılanmasını sağlamaktadır. Yazılımın entegre işlemine uyumlu olması ile tüm takip ve kontrol uzaktan bağlantı yöntemi ile yapılmaktadır.

Web Tabanlı Access Yazılım Referansı

Web tabanlı Access yazılım almak istendiğinde araştırılması gereken en önemli bir konu verilen referanslardır. Referanslar hizmet verene firmaların deneyimi, profesyonelliği ve kalitesi hakkında açıklayıcı olmaktadır. bu bağlamda firmamız geçmişten gelen deneyimleri ile teknolojiyi bir araya getirerek hazırlamış olduğu yazılımları sunmaktadır. Bu yazılımlardan faydalanan müşterilerimizin gerek teknik desteğimiz gerek ise ürünümüz hakkında vermiş olduğu referanslara ulaşarak inceleme yapabilirsiniz.

Web tabanlı Access yazılım konusunda her zaman ilk sırada yer alan firmamız kurulumdan kullanıma kadar garantili hizmet vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sorunlarınızı mümkün olan en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Giriş ve çıkışlarda kontrolün sizde olması, raporları istediğiniz gibi zamanında almak, işleyişi düzene koymak istediğinizde yapmanız gereken teknik destek ekibimize ulaşmak olacaktır. Sizin için en uygun olan yazılımı en kısa süre içerisinde hazırlayıp kullanımınıza sunuyoruz. İşletmenizin optimumu verim kapasitesinde çalışmasını sağlamak konusunda yardımcı olurken aynı zamanda güvenliği üst seviyelere çıkarmaktayız.

Tamamen Yerli Üretim Access Kontrol Sistemleri sayesinde şirketinizde veya işletmenizde çalışan personellerinizin Giriş ve Çıkışlarını daha düzenli hale getirebilirsiniz.

Yönetim Paneli vasıtasıyla personellerinizin giriş çıkış zamanlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

Şirketlerde verimlilik sağlayan bu ürünümüz son güncellemeler ile birlikte gelişmiş özellik ve fonksiyonlar ile sizlere gelmektedir..

Web Tabanlı Access Yazılımı Genel Özellikleri

- 7/24 Kesintisiz Takip
- 4.096 Kart Kontrolü.
- 25.000 Kart Tanıtılabilir.
- 100.000 Log Tutabilir.
- 16 WG Okuyucu Bağlanabilir.
- Anti PassBack Kontrollüdür.
- Geçişleri Seviyelendirme
- Gün, Saat, Tarih Tanımlama
- Ziyaretçi Takibi Sağlanabilir.
- Genel ve Grup Bazlı Raporlandırmalar Alınabilir.#BiziArayın