Web Tabanlı Otopark Takip Sistemi

Web Tabanlı Otopark Takip Sistemi

Web tabanlı otopark sistemi otoparklara giriş ve çıkışın hızlı şekilde yapılması, karmaşanın önlenmesi ve gerekli kayıtların düzgün ve uzun süre boyunca muhafaza edilmesini sağlayan sistemlerdir. Web tabanlı sistem ile otoparka izinsiz girişler ve kaçak olarak yapılan çıkışlar engellenecek, aynı zamanda içerde güvenlik seviyesi en üst düzeye çıkacaktır. Gerekli olan analizlerin yapılmasına büyük katkı sağlayan web tabanlı sistem sayesinde giriş ve çıkışın haricinde otopark iç hacmi ile ilgili bilgilere de kısa sürede ulaşmak mümkündür.

Web Tabanlı Otopark Sistemi Nerelerde Kullanılır Ve Faydaları Nelerdir?

Web tabanlı otopark sistemi araçların giriş ve çıkış yaptığı her alanda kullanılmaya uygundur. Bu nedenle kullanım alanı hakkında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Genel olarak web tabanı sayesinde kullanıldığı alanlar şunlardır;

 • Giriş ve çıkışların hızlı şekilde yapıldığı terminaller ve hava alanları,
 • Alışveriş merkezleri
 • Kamu kurum ve kuruluşların belirlediği araç park yerleri
 • Hastane ve binaların bulunduğu siteler,
 • Güvenlik önleminin yüksek olduğu askeri alanlar ve emniyet bölgelerindeki park yerleri
 • Geçici olarak kurulan ücretli ya da ücretsiz olan fuar gibi alanların otoparklarıdır.

Web tabanlı otopark sistemi hangi alanda kullanılırsa, amacına uygun olarak faydayı sağlamaktadır. Bu bağlamda sistemin getirdiği avantajlar şu şekildedir;

 • Giriş ve çıkışların daha hızlı yapılmasını sağlamaktadır.
 • Tanımlanan araç harici girişi kısıtlayarak güvenliği artırmaktadır.
 • Kapasite hakkında bilgi vererek doluluk oranına göre araç giriş sayısını belirlemektedir.
 • Sorunsuz şekilde çalışan veri tabanı sayesinde giriş çıkış ve kalış süreleri muhafaza edilmektedir.
 • Excel formatına veri aktarıp çıktı alma imkanı sunmaktadır.
 • Telefon, tablet ve bilgisayar entegresi yapılarak uzaktan bağlanma ile gerekli kontroller ve takipler zaman fark etmeden yapılmaktadır.
 • Gelişmiş ara yüzü sayesinde basit ve pratik bir kullanım imkanı vermektedir.

Web Tabanlı Otopark Sistemlerinin Kurulumu

Web tabanlı otopark sistemi belirlenen alanlara kısa sürede yapılmaktadır. Kullanılacak olan alanın büyüklüğüne göre bariyer, mantar ve yükselen yol gibi seçenekler arasında seçim yapılmaktadır. Uygun modelin ardından otopark sisteminin gerekli web tabanı yazılım uzmanları tarafından hazırlanarak entegre edilmektedir. Gerekli işlemlerin sonrasında sistem kontrol edilerek ince detay ayarlamalarının ardından devreye alınarak teslim etmektedir.

Web tabanlı otopark sistemi konusunda uzman keşif ekibimiz kurulacak alanda yaptığı inceleme sonucunda hazırladığı rapor doğrultusunda uygun modeli en kısa süre içerisinde kurmaktayız. Son teknolojiye uygun yazılımlar sayesinde web taban tanımlanmasının ardından gerekli entegre işlemlerini yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen anlayış çerçevesinde firmamız, kusursuz şekilde çalışacak ve sürekli kontrol ve takip altında tutulacak olan sistemi sunmaktadır. Garantimiz referansımız ilkesi ile firmamızın geçmişten bugüne kadar teslim etmiş olduğu tüm sistemler sonucunda müşteriler tarafından verilen referanslara göz atabilirsiniz. En iyisini en uygun fiyat seçenekleri altında sunan firmamız memnuniyetinizi taahhüt ederek işlemleri yerine getirmektedir.

Web Tabanlı Otopark Kontrol Sistemi ile abonelik oluşturduğunuz araçların takibini kolayca yapabileceksiniz.

Web Tabanlı Otopark Takip ve Kontrol Sistemi Genel Özellikleri

- Kesintisiz Araç Takibi.
- Abone Kart Sistemi.
- Excel'den Aktarım.
- Sorunsuz Veritabanı.
- Özel Kod Sistemi.
- Cihaz Entegrasyonu.
- Gelişmiş Arayüz.
- Takip Kişiselleştirme#BiziArayın