Yemekhane Takip Sistemi
Desktop / Masaüstü Yemekhane Sistemi Yazılımı

Web Tabanlı Yemekhane Sistemi Yazılımı

Web tabanlı yemekhane sistemi yemek hakkedişlerinin düzenlenmesi, kontrol altına alınması ve düzenli bir şekilde dağıtımının yapılmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde yemekhanelerde sıra kuyrukları oluşmayacak, kaçak geçiş sağlayarak hakkında fazla yemek alınmayacak ve personelin hangi gün ve saat aralığında yemekhaneye gittiği belli olacaktır. Yemekhanelerin günlük olarak işleyişini ve personelin yemekhanelerde faydalanması süreçleri takip altında tutulmaktadır.

Web Tabanlı Yemekhane Sistemi Faydaları

Web tabanlı yemekhane sistemi gerekli takip ve kontrollerin sağlanmasının yanı sıra sistemsel avantajları da beraberinde getirmektedir. Uygun şekilde devreye alınan yemekhane sistemlerinin kullanılmaya bağlı olarak sağladığı faydaları şu şekildedir;

 • Sitemin çevrimiçi çalışması sağlanmaktadır.
 • Personelin yemekhaneyi kullanacağı gün ve saat sınırlandırılabilir.
 • Hafta içerisinde yemekhanede bulunulması gereken saatlerin güncellemesi yapılır.
 • Günlük veya haftalık olarak maksimumu yemek hakkı tanımlaması yapılabilir.
 • Yeni kişiler eklenebilir ve mevcut olanlar çıkartılabilir.
 • Personel, gün, yemek, bölüm gibi raporlar ayrı ayrı alınabilir.
 • Çevrimiçi özelliği sayesinde farklı sistem programları bu sisteme kolayca entegre edilmektedir.
 • Kantin modülü şekline dönüştürülerek, kontörlü yemek alımları izni verilebilir.

Web tabanlı yemekhane sistemi altyapısı sayesinde uzaktan kontrole imkân sağlamaktadır. Böylece sistem geçiş yapan personele ait bilgileri görselleri ile birlikte ekrana almakta ve herhangi bir karışıklığın oluşmasını önlemektedir. Web tabanı sayesinde bütün veriler kaybolmayacak şekilde işlenerek, uzun süre saklanır ve istendiği zaman PDF ya da Excel formatına dönüştürüldükten sonra rapor çıktı olarak alınmaktadır.

Web Tabanlı Yemekhane Sistemi Kimler Tarafından Kullanılır?

Web tabanlı yemekhane sistemi çoğunluk olarak yemek hizmeti verilen her alanda kullanılmaya uygundur. Bu bağlamda genel olarak küçük ya da büyük işletmelerin yemekhanelerinde, hastane yemekhaneleri, öğrenci yemekhaneleri ve kamu kurumları gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Turnike sistemi, parmak izi ve kart okuyucu ya da yüz tanıma sistemlerine tam olarak uyumlu olmasından dolayı web tabanı ile eşleştirilerek farklı metotlar kullanan yerler bu sisteme geçebilir.

Sistemin kullanılması için kusursuz bir yazılımın ve entegre işleminin bulunması gerekmektedir. Bu konuda alanında uzman yazılım ekibimiz, web tabanlı sistemi kısa süre içerisinde yemekhanelere kurmakta, kusursuz çalışmasını sağladıktan sonra dereye alarak teslim etmektedir. Her zaman daha iyisini sunmak isteyen firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışı çerçevesinde Web tabanlı yemekhane sistemi ile ilgili olarak tüm sürece garantisini vermektedir. Müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda yapmış olduğumuz çalışmalar ile piyasa koşullarında ulaşılabilecek en yüksek kalite seviyesini uygun fiyat seçenekleri altında sizler ile buluşturmaktayız. Sistem için aklınızdaki tüm sorulara teknik destek ekibimiz ile cevap bulabilir, alanında uzman yazılımcı personelimiz ile işleyiş hakkında bilgi alabilirsiniz. Yemekhane sistemini web tabana kavuşturarak işleyişin daha basit olmasını sağlayan firmamızdan hizmet almak, kontrolün ve takibin elinizde olmasını sağlamak için yapmanız gereken tek şey bizi aramanız olacaktır.

Yemekhane takip sistemi yemekhanelerin düzenli ve seri şekilde çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Giriş bölümüne yerleştirilen sistem ile kart basya ya da parmak izi okumu gibi metotlar ile giriş sayısını ve kullanıcı kontör miktarını kontrol etmek daha kolay olmaktadır. İzinsiz ve yetersiz geçişlerin engellenmesi ile yemek dağıtımlarına pratiklik ve eşitlik kazandırılmaktadır. Böylece uzun yemekhane kuyrukları engellenerek hem dağıtıcılara hem de yemekhane düzeni sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Yemekhane Takip Sistemi Özellikleri

Yemekhane takip sistemi genel olarak turnike sistemine bağlı olarak çalışan yüz ve parmak izi okuma, kart basma cihazları ile entegreli olarak çalışmaktadır. Kurulan takip sistemin barındırmış olduğu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Sınırsız sayıda personel veya kullanıcı tanımlama özelliğine sahiptir.
 • Sabah, akşam, öğle veya ara ve gece öğünleri tanımlaması yapılabilmektedir.
 • Yemekhaneye giriş hakkı tanımlanması yapılarak limitin ya da kontörün takibinin yapılması sağlanmaktadır.
 • Hem online hem de offline olarak çalışma özelliğine sahiptir.
 • Tanımlama cihazlarına tam uyumlu olarak entegre edilmektedir.
 • İşletim sistemleri kullanımında bütün MS Windows işletimleri ile tam olarak uyumluluğu bulunmaktadır.
 • Altyapısı MS SQT sistemine dayanmaktadır.

Yemekhane takip sistemi teknik ve kullanım özellikleri sayesinde yemekhanelerin daha düzenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Takip Sisteminin Sağlamış Olduğu Avantajlar

Yemekhanelerin sürekli olarak bir sirkülasyon içerisinde olduğu gözleminde herhangi bir sıkışıklığın olmaması, yemekhanelerden herkesin eşit şekilde yararlanması için takip sistemleri büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda Yemekhane takip sistemi kurulumunun getirmiş olduğu genel avantajlı durumlar şu şekilde açıklanabilir;

 • Yemek sıraları düzenli bir şekilde oluşturularak, geçişler hızlanmakta ve sıra kayıpları önlenmektedir.
 • Yemekhaneden yaralanacak kişilerin bilgilerinin el ile kayda alınması ortadan kalkmaktadır.
 • İçerisinde yer alan yazılım sayesinde parmak ve yüz tanım ya da kart okuma ile kolay entegre edilebilir. Turnike sistemine tam uyumlu olarak çalışabilir.
 • Bilgisayar yazılımı sayesinde geçiş kontrolü yapılması daha kolay olmaktadır.
 • Verilen yemek ve faydalanan kişi sayısı ile ilgili raporlara kısa sürede ulaşma imkanı vermektedir.

Hem yemekhane işletmesine hem de yemekhaneyi kullananlara sağladığı avantajlar, takip sistemini gerekli hale getirmiştir. Yemekhane takip sistemi ile ilgili her türlü sorunuzu alanında uzman teknik destek ekibimize ileterek kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Yemekhanenizin düzenini sağlamak, her türlü uzaktan kontrolünü sağlamak ve maliyetleri belirlemede kolaylıklar sağlamak adına son teknoloji takip sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Takip sistemleri konusunda her zaman tercih sırasının başında olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile her geçen gün kendimizi ve kullandığımız teknolojiyi geliştirerek kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmaktayız. Kurulumunu yaptığımız takip sistemini uzun süre boyunca kontrol altında ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Keşif ekibimiz ile yemekhanelerinizi daha düzenli hale getirecek projeleri başlatıp mümkün olan en kısa süre içerisinde devreye alınmış olarak sizlere teslim ediyoruz.#BiziArayın