AR-GE Merkezi Takip Sistemi

AR-GE Takip Sistemi nedir? Ne işe yarar?

AR-GE takip sistemleri araştırma ve geliştirme departmanı işleyişinin doğru ve düzenli şekilde çalışmasını sağlamak için kurulan sistemlerdir. Resmî Gazetede yayınlanan kanun ve ilgili genel tebliğler esasında çalışanların departman içerisinde kaç saat çalıştığını, dışarda geçirdiği zamanı ve giriş ve çıkış saatlerini rapor edilmesini sağlayan sistemlerdir. Giriş ve çıkışlarda yüz tanıma, parmak izi okuma, kartlı geçiş donanımı ile takipler en basit hale getirilmektedir.

AR-GE merkezi PDKS Yazılımı Özellikleri

AR-GE takip sistemleri kurulma amacı olarak verimin artırılması ilkesini benimsemektedir. Takip sistemleri ile çalışanların daha düzenli iş görmesi sağlanmakta, verimli olan ve olmayan ayırt edilmektedir. Çalışanlar hakkında maddi ve zaman değerlendirmesi kolay şekilde yapılarak mesai karşılıkları adaletli olarak dağılmaktadır.

AR-GE takip sistemleri kullanılan yazılımlar sayesinde kolay entegrasyon sürecine sahiptir. Gerekli tanımlama işlemlerinin ardında kontroller uzaktan yapılmaktadır. Böylece çalışma alanına müdahale edilmeden istenen raporlara kısa sürede ulaşılmakta ve ayrıştırmalar yapılmaktadır. Genel bağlamda iş akışının düzene girmesini sağlayarak, mesai ve mola dengesini kurmakta olup optimum kapasite ile çalışmanın önünü açmaktadır.

AR-GE Takip Sistemlerinin Kurulumu

Çalışmaların en verimli şekilde olmasını sağlamak, bütün çalışanları kontrol altında tutmak için gerekli olan takip sistemi kurulumu dikkat ve özen isteyen bir süreci kapsamaktadır. Bu bağlamda AR-GE takip sistemleri kurulumu için;

  • Öncelikle uzman keşif ekibi ile keşif yapılmalı, sistemin kurulumu için en doğru yerin seçimi yapılmalıdır.
  • Kurulacak yerin belirlenmesinin ardından ulusal ve ulusalar arası kalite standartlarına tam olarak uygunluk gösteren malzemeler ile kurulum başlamaktadır.
  • Alanında uzman personel ile makine ve cihazlar titiz bir şekilde yerleştirilir.
  • Sistem içerisine değişen çalışma şartları bağlı olarak güncellenen yazılım programları yüklenir.
  • Sistem gerekli görülen yerlere entegre edilerek kurulumu tamamlanır.

Tüm hazırlıkların yapılmasının ardından sistemin çalışması kontrol edilir ve devreye sokularak teslimatı gerçekleştirilir. Takip sistemi uzun süre hiçbir sorun yaşatmadan sağlam ve sorunsuz olarak kullanılır.

Sistem konusunda teknoloji ve tecrübeyi kalite ile birleştiren firmamız daha güvenli, verimli ve doğru çalışma koşullarını sağlamak adına hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve verimli iş kapasitesini ilke edinen firmamızın kullanmış olduğu tüm malzemelerin teknik özellikleri, dayanıklılığı ile ilgili bilgilere sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. AR-GE takip sistemleri konusunda deneyimli teknik destek ekibimiz ile sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Aklınıza takılan tüm sorularınıza eksiksiz ve anlaşılır cevaplar vererek bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Kalite ve deneyimi en uygun fiyat seçenekleri altında sizlere sunan firmamız, yapılacak her tür hizmet ve kullanılacak olan her tür malzeme ile yazılımın garantisini vermektedir. Teslim ettiğimizi sistemler ile ilgili görsellerimize ulaşabilir detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Düzenli iş akışını sağlamak ve kontrolleri gerçekleştirmek adına hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin bizim ve kurulumunu yaptığımız sistemler ile ilgili olarak vermiş oldukları referanslara göz atabilirsiniz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN...

Proper Zaman olarak güvenlik projelerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünürek tasarlarız, en uygun çözümleri üretir ve sunarız, en doğru şekilde uygularız.
Satış sonrası destek garantimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

(0212) 709 36 16

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN REFERANSLAR HEMEN ARAYIN
#BiziArayın