Proper Zaman Kontrol Sistemleri

Proper Zaman Kontrol Sistemleri

Başlangıçta Personel Takip Sistemleri, Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri, Access Geçiş Kontrol Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri, Bekci Tur Saati, HGS ve OGS Otopark Sistemleri konularında yapmış olduğumuz çalışma ve hizmetlerimiz ile geliştirdiğimiz çözümleri hem doğrudan satış, hem de çeşitli bölgelerdeki çözüm ortaklarımızla tüm Türkiye’ye sunmaktayız.

Firmamız proje firması olarak kurulan, proje alt yapı, kablolama, ürün satışı ve kurulumu yapmaktadır. Sistemler ile ilgili satış sonrası servis, bakım, arıza tespit ve tamir hizmetleri vermektedir.

Kuruluş yılından bu yana Satış ve Satış Sonrası Destek ile dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir biçimde gelişen şirketimiz bu doğrultuda bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde, AR-GE çalışmalarına verilen önem sonucunda söz konusu biyometrik parmak izi, yüz tanıma, kartlı geçiş sistemleri ve yazılımlarını geliştiren bir şirket haline gelmiştir.

Çözüm Ortaklarımız

Şirketimiz ZKSOFTWARE, MAKİM, AKS, NEUTRON, HAIKON gibi bir çok enternasyonal şirketin ürünlerinin temsilciliğini yaparak, yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazları, sistem çözümlerinde ve otomasyon uygulamalarında kullanmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Personel Devam Kontrol Sistemleri, Parmak İzi Okuma Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Kart Okuyucu Personel Takip Sistemleri, Turnike Geçiş Sistemleri, Access Kapı Kontrol Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri , Otopark Bariyer Sistemleri, HGS ve OGS Otopark Sistemleri, Wc Kontrol Sistemleri, Üye Takip Spor Salonları Sistemleri, Personel Yemekhane Kontrol Sistemleri, Bekçi Tur Saati Kontrol Sistemleri, Personel Baskılı Kart Printer, Güvenlik Kamera Sistemi, Metal Arama Dedektörleri, XRAY Kontrol Sistemleri, Ar-Ge Takip Sistemi

#BiziArayın