Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:578 Okmeydanı, Şişli / İSTANBUL info@properzaman.com

X-Ray Cihazları - X-Ray Sistemleri

X-Ray Cihazları - X-Ray Sistemleri

ZKX5030A X-RAY Cihazı

ZKX5030A Bagaj arama cihazı çalışma prensibi, cihazdan geçen çantanın içeriğini görebilmesiyle bilinir. Günümüzdeki x-ray cihazları ZKX5030A veya herhangi bir x-ray cihazı işlevi gereği taradığı çantaların görselini yansıtır. Bagajın içeriğini cihazdan geçiş yaparken görebilmek amacıyla bu işlemi tamamlar. Cihazın taradığı çantaların boyutu, ağırlığı veya tasarımı önemli değildir.

ZKX5030A X-RAY Cihazı Nasıl Çalışır?

Bagaj arama cihazı: tasarım olarak her iki tarafında x-ray inceleme aygıtları bulundurur. İlk arama levhası, düşük enerji ışınlarını toplar, ikinci inceleme levhası sadece yüksek enerji ışınlarını algılar. Çanta cihazın içinden geçiş yaparken veya bavul araması gerçekleştiği zaman, bu ışınları absorbe ederek görsele dönüştürür. İnceleme modülleri tarafından tamamlanan bu işlem sırasında farklı frekanslarda enerji kaynağı algılanır ve cihaz bu enerji kaynaklarını kullanarak çanta içeriğini farklı görsel yardımıyla güvenlik görevlisine gönderir. X-ray cihazı ekranında bu görselleri farklı renklerde görmek mümkün. ZKTeco ZKX5030A x-ray cihazı farklı maddeleri çeşitliliğine göre renk gruplarına ayırır. Bagaj arama cihazına bağlı olan bilgisayar çanta bavul, çanta , valiz, eşya geçişi sağlandığı sırada hızlıca iki farklı görüntüyü eşleştirdikten sonra monitöre yansıtır. X-ray cihazı objelerin konumunu tespit eder. Tespit ettiği cisimlerin boyutlarını monitörde kullanıcıya gösterir. Son olarak taranan objenin bilgisini güvenlik personeline oluşturur.

Radyasyonsuz X-Ray Ortamı

ZKX5030A radyasyon sızıntısına yol açacak hiçbir zararlı etkene sahip değildir. Gelişmiş çift kurşun perde koruma kalkanları sızıntıyı yok eder. Cihazın boşta kullanımı sırasında radyasyon dışarıya çıkmaz. Değerlere bakacak olursak full yük altında oluşan radyasyon miktarı : 0.1μGy/h olarak araştırmalar ve testlerde ortaya çıkmıştır. Güvenlik personelinin çalıştığı ortamın havasını temiz tutan neredeyse bakım gerektirmeyen x-ray cihazı sistemlerimiz güvenlik ve konforun temsilcisidir.

İyi bir x-ray cihazı artık keyfini çıkarın

ZKX5030A ZKTeco mühendisleri tarafından yapılan kapsamlı araştırmaların sonucunda sizlere sunuldu. İyi bir bagaj arama cihazı arayanlara, konforlu ve sessiz çalışma gücüne sahip sistemlerimizi sunuyoruz. Sıcaklık kontrol canlı-izleme sistemi sayesinde sizi rahat ettiren ısı ölçme termal gücü keşfedin. Günlük güvenlik personeli işlevini yerine getirirken dikkati dağılmaz böylelikle kurumunuzun güvenlik seviyesi ve personelinizin performansı artar.

En yeni ve en güçlü ZKX5030A

Depolama kapasitesi daha fazla kayıt altına almanızı sağlar. Daha az silersiniz. 100.000 resim kayıt dahili depolama alanı gücüyle Hard diskinizin performansının farkına varın. Her şeyi kaydedebilirsiniz.